Jeszcze w zimie wpadłyśmy na pomysł rozszerzenia zasięgów naszej akcji laktokadrowej, tak by zyskać odbiór ogólnopolski. Założyłyśmy nowe media społecznościowe, znalazłyśmy partnerów naszej akcji, zyskałyśmy uznanie i rozgłos. Dzięki temu utwierdziłyśmy się tylko w przekonaniu, że nasza akcja jest potrzebna i może wesprzeć mamy karmiące na większą skalę niż zakładałyśmy.

Zostałyśmy również zaproszone do udziału w reportażu telewizyjnym, który ukaże się już w najbliższy piątek! Pokażemy Wam kulisy naszego projektu, naszej pracy, nasze wspaniałe mamy karmiące i ich maluszki 🙂

Jesteśmy niesamowicie wdzięczne za każde ciepłe słowo, za każde zdjęcie, historię, którą do nas wysyłacie. Tworzycie Laktokadry razem z nami, to dzięki Wam tu jesteśmy!

Dziękujemy! 

Zapraszam do oglądnięcia kilku zdjęć z sesji <3

 

 

Ola z AurelkąBlanka z KalinkąAngelika z MiłoszkiemAnia z NatalkąJustyna z FilipkiemKasia – współorganizatorka akcji Laktokadry – z Marysią 

 

Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów – Facebook’a oraz Instagrama, a mamy karmiące do uczestnictwa w konkursach oraz współtworzenia wizualnej strony naszym SM. 

Oglądajcie nas w TV i dajcie znać jak poszło 😀 dokładna data naszego reportażu będzie podana na naszych profilach FB oraz IG. 

 

Więcej zdjęć możecie oglądnąć też na blogu Kasi – Kraina Bliskości.