W dzisiejszym świecie wizerunek marki jest bardzo ważny. Zwłaszcza kiedy Ty jesteś twarzą swojej firmy – warto zadbać o profesjonalne jej przedstawienie, ponieważ ludzie lubią poznawać małe manufaktury i wiedzieć kto je tworzy.

Właśnie dlatego coraz popularniejsze stają się biznesowe sesje wizerunkowe, pokazywanie dzięki nim swojej pracy i pasji od najlepszej strony. Dzięki takiej sesji mamy możliwość pokazania siebie w swoim żywiole i tego co dla nas ważne. Odbiorcy bardzo sobie to cenią, chętniej zaglądają na nasze social media i czytają teksty na blogach.

Tym razem sesja trochę od kuchni – chciałabym Wam przedstawić naszą lokalną Pszczelarę – Natalię Jakubus. Kobieta – petarda, prawdziwa pasjonatka i miłośniczka pszczółek. Mówi się, że kobieta w pszczelarstwie jest jak prawdziwa matka pszczela, posiada cechy, które pszczoły wyczuwają i lubią, dzięki czemu potrafią zająć się i zrozumieć swoich podopiecznych jak nikt innym. Zdecydowanie można to powiedzieć o Natalce. Miło się obserwuje ludzi, którzy mają nietuzinkowe hobby i je spełniają.

 

 

 

Natalia prowadzi mała manufakturę, w której tworzy najpiękniej pachnące świece z wosku pszczelego. Podczas sesji miałyśmy okazję porozmawiać o właściwościach wosku pszczelego, o których nie miałam pojęcia. Działają wspomagająco m.in. na zatoki, co okazało się wybawieniem przy moich dolegliwościach. Teraz wieczory spędzam przyjemnie i zdrowo 😉

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Pszczelarze i jej produktach, polecam zaglądnąć do jej świata i się rozgościć 🙂 znajdziecię ją tutaj: https://www.facebook.com/pszczelara